Велик Лудогорец отстрани Лацио на 16-на фианлите!
#21 Removed user 02.03.2014 19:29
ФК Вихър Айтос
96 Posts

<blockquote><h3>ВЪЛЦИТЕ написа:</h3>Gam3 0v3r логично е да предпочиташ Разград пред Левски, както и аз го
предпочитам пред чорбата, но да има българи в гостуващия сектор на мача с Лацио
е недопустимо и антибългарско. Същото е и да казваш, че си за Лацио, при
положение, че от другата страна са българи - нямам думи просто. Нищо на света не
може да ме убеди, че не е така. И аз съм ходил по мачове години наред и са ми
ясни нещата, но преди имаше тръпка за разлика от сегашните уговорени мачове. За
това на такива успехи трябва да се радват всички, а не само феновете от Разград!</blockquote>
Между другото феновете бяха левскари които бяха в сектора на гостуващия отбор ... :)

#22 Liverpool92 02.03.2014 20:29
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Аз пък подкрепям Лудогорец и искам да стигнат колкото се може по-далече в ЛЕ. Това, което направиха до сега си е недостижимо за друг български отбор в момента въпреки, че не ми се иска да го кажа. Нямам как да подкрепя чужд отбор срещу български, освен, ако отбора не е със син екип. Успех на Разград в мачовете с Валенсия и дано стане някое чудо:)
ПС: САМО ЦСКА !

#23 Removed user 02.03.2014 23:52
Green thunder
54 Posts

По моето скромно мнение мисля че Лудогорец ще отстрани и Валенция ...(blush) (beer) (ninja) (flex) (music)

#24 Removed user 03.03.2014 00:36
Spitfires
3087 Posts

<blockquote><h3>ВЪЛЦИТЕ написа:</h3>Gam3 0v3r логично е да предпочиташ Разград пред Левски, както и аз го
предпочитам пред чорбата, но да има българи в гостуващия сектор на мача с Лацио
е недопустимо и антибългарско. Същото е и да казваш, че си за Лацио, при
положение, че от другата страна са българи - нямам думи просто. Нищо на света не
може да ме убеди, че не е така. И аз съм ходил по мачове години наред и са ми
ясни нещата, но преди имаше тръпка за разлика от сегашните уговорени мачове. За
това на такива успехи трябва да се радват всички, а не само феновете от Разград!</blockquote>
А аз не виждам нищо странно в това и антибългарско ,че е имало говеда в сектора на гостите и че имаше група в сектор Б от лефскари, които си подкрепяха отбора на Лацио. Приятелски агитки са това и не виждам нищо чудно.. Както Патизаните като играха с/у Разград имаше наши в сектора на гости, така и с Лацио и лефски... А и лично , ако бяха сега Партизан или Стяуа отново щеше да има армейци в сектора за гостите... ;)

<blockquote><h3>ТУНДЖА Ямбол 2009 написа:</h3>По моето скромно мнение мисля че Лудогорец ще отстрани и Валенция ...</blockquote>
Попринцип не е невъзможно, защото отбора на Валенсия е в лоша форма в момента и нищо чудно да се получи нещо и с/у тях. Ако се случи това после немооо да си затворят устите и медиите да лижат задника на Домуса...

#25 Patience is over 03.03.2014 11:52
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

По-мое мнение най-силната зона на Валенсия е халфовата линия. Там с играчи като Парехо, Фехули, Пиати и Кейта никак няма да е лесно. Хубавото е, че може само да се спечели от тези мачове. Каквото и да стане планът е преизпълнен за този сезон :)